У Росії бояться, що американська ПРО з'явиться в Арктиці

Дмитро Рогозін запевняє, що НАТО точно скоро з'явиться в Арктиці, а США "за дуже поганих умов" можуть також відвести туди свої кораблі.

Постпред Росії в НАТО Дмитро Рогозін заявив, що ситуація з американською системою протиракетної оборони після відмови від створення позиційного району в Європі стає менш передбачуваною.

"Якщо раніше ми точно знали, що ось в Польщі буде 10 протиракет, радар в Чехії, у нас свої "Іскандери" в Калінінградській області, один за одним дивимося, контролюємо, лякаємо, то зараз ця система протиракетної оборони, вона буде розміщена на палубі крейсерів американських, і де вони завтра опиняться - бабуся надвоє гадала", - сказав Рогозін.

Він додав, що з урахуванням зміни клімату в Північній арктичній зоні морський шлях може бути відкритий цілий рік.

"Тобто відкриються ті льоди, вони розтануть, а значить НАТО точно з'явиться в Арктиці. Вони давно це планують. А може там з'явиться за якихось дуже поганих умов і американська стратегічна протиракетна оборона на палубі якраз тих самих кораблів", - наголосив Рогозін.

Він ще раз підкреслив, що треба уважно зважити все "за і проти" американського рішення про відмову від розміщення елементів ПРО в Чехії і Польщі.

Нагадаємо, президент США Барак Обама 17 вересня оголосив, що Вашингтон створить нову систему ПРО – більш ефективну та високотехнологічну. Після цього президент РФ Дмитро Мєдвєдєв ухвалив рішення відмовитися від розміщення ракетних комплексів "Іскандер" в Калінінградській області.

Читайте також:

Росія відмовилася від розміщення "Іскандерів" під Калініградом

Обама: ми змінили систему ПРО, щоб вона відповідала інтересам Росії

Ющенко в Нью-Йорку "завалив" питання щодо ПРО

США замінять ПРО в Європі альтернативним проектом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: