У Росії депутата та мільярдера звинуватили у вбивстві чоловіка, якого він сплутав з ведмедем

У Росії депутата та мільярдера звинуватили у вбивстві чоловіка, якого він сплутав з ведмедем

Фото: pixabay.com

Звинувачений у вбивстві Ігор Редькін входить у топ-20 найбагатших російських держслужбовців за списком Forbes.

Депутата законодавчих зборів Камчатського краю (Російська Федерація) Ігоря Редькіна звинуватили в умисному вбивстві жителя селища Озерновський. Російський депутат визнає свою вину і стверджує, що сплутав чоловіка з ведмедем, на якого раніше скаржилися місцеві жителі.

Як повідомляє видання "Коммерсантъ", звинувачений у вбивстві Ігор Редькін займає 20-ту сходинку серед найбагатших держслужбовців і депутатів за версією Forbes. Він був депутатом від путінської “Єдиної Росії”, але після резонансу, викликаного злочином, заявив про свій вихід із партії.

Раніше цей депутат та мільярдер визнав себе винним у ненавмисному вбивстві, пояснивши, що вважав, ніби стріляє у ведмедя, який лякає місцевих жителів. 

За інформацією ЗМІ, убитий, 30-річний Андрій Толстопятов, того вечора перебував на звалищі біля селища і разом з родичем завантажував брухт до своєї міні-вантажівки. Він отримав кульове поранення в живіт, від якого помер в місцевому медпункті.

У Слідчому комітеті повідомили, що проти Редькіна відкрито провадження за ч. 1 ст. 105 КК РФ (умисне вбивство). 

Нагадаємо, раніше пара сатаністів з Москви зізналася в скоєнні ритуальних вбивств під час жертвоприношень і канібалізмі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація