Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії дві жінки-учасниці конкурсів краси хотіли продати студентку у сексуальне рабство

Дівчина-студенка, яку хотіли продати у секс-рабство, була переконана, що за кордоном працюватиме нянею.

У Росії в аеропорту Домодєдово дві молоді жінки намагалися продати дівчину в секс-рабство за 1,5 мільйона рублів.

За версією слідства, зловмисниці готувалися до злочину заздалегідь, знайшовши покупця в соціальній мережі, передає Daily Mail. Правооохоронці запобігли продажу людини, а жінок уже затримали.

Зазначається, що дівчина-студенка, яку хотіли продати у секс-рабство, була переконана, що за кордоном працюватиме нянею. Також повідомляється, що затриманими є конкурсантки конкурсу краси 22-річна Ксенія Старiкова та 19-річна Тетяна Петрова.

За інформацією поліції, дівчата були затримані за те, що хотіли продати 18-річну студентку у сексуальне рабство в одну із країн Близького Сходу. Там у дівчини забрали б паспорт і змушували б працювати повією у борделі.

Старікова, зокрема, була фіналісткою конкурсу краси «Місіс Росія 2017». Також вона розлучилася з чоловіком-військовим і сама виховує маленьку донечку. Петрова каже, що вона є російсько-болгарською моделлю і також була фіналісткою одного з престижних конкурсів краси.

Обох жінок звинувачують у торгівлі людьми, вони можуть бути засудженні до шести років ув'язнення.

Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській області зловмисники переправляли самотніх або малозабезпечених дівчат та жінок із Запоріжжя та Дніпропетровщини у сексуальне рабство в Росію

ВідеоДві жінки продавали дівчат у сексуальне рабство до Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції