У Росії ФСБ спокійно підклала "бомби" в аеропорту і під потяг

У стерильну зону аеропорту Сиктивкара два пасажири-статисти пронесли муляж вибухівки, а в Курській області безперешкодно встановили муляж бомби на потяг "Курськ-Москва".

Транспортна прокуратура РФ і ФСБ вирішили провести перевірки безпеки на транспорті в Сиктивкарі і Курську. Як з'ясувалося, в аеропорт столиці Комі й на вокзал у Курську з легкістю вдалося пронести муляжі бомб.

У стерильну зону аеропорту Сиктивкара два пасажири-статисти пронесли муляж вибухового пристрою. Перевірку, яка відбулася ще 1 лютого, ініціювали місцева транспортна прокуратура та відділ Ространснагляду. Експеримент проходив за допомогою співробітників УФСБ.

Одному зі статистів дали елементи саморобного вибухового пристрою, а другому в одяг поклали два згортки з речовиною, що імітує порох, і муляж шматка пластиту, повідомляє в п'ятницю прес-служба Північно-Західної транспортної прокуратури.

У результаті перевірка виявила порушення і в ході передпольотного огляду пасажирів. "В порушення вимог правил проведення передпольотного огляду не проводиться огляд речей, що знаходяться у пасажира, ручним (контактним) методом, не забезпечується стовідсотковий огляд ременів, мобільних телефонів, аудіотехніки, огляд сумок з ноутбуками", - відзначає прокуратура.

Тим часом також стали відомі результати аналогічної перевірки на вокзалі в Курську. Співробітники ФСБ в Курській області безперешкодно встановили муляж вибухового пристрою на потяг "Курськ-Москва". При цьому протягом півгодини, поки співробітники ФСБ перебували в парку, на них ніхто не звернув уваги. Про це повідомив керівник прес-служби місцевого управління відомства.

Він зазначив, що експеримент в залізничному парку виявив найсерйозніші порушення вимог безпеки. Також перевірці піддалися аеропорт і автовокзали. Там недоліки були більш дрібні, пов'язані, в основному, з відсутністю спеціально навчених співробітників і системи відео спостереження.

Нагадаємо, після теракту в "Домодєдово" повідомлялося про посилення безпеки на транспорті повсюдно в країні, однак у підсумку виявилося, що далеко не скрізь це відповідає дійсності. Безпосередньо після вибуху, який забрав життя 36 людей, журналістам вдалося пронести муляжі бомб і в "Домодєдово", і в "Шереметьєво".

Читайте також:

Вибух у "Домодєдово" спланував 18-річний хлопець

"Сімейний теракт": стали відомі мотиви смертника, який підірвав "Домодєдово"

Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: