Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії "гастролер" їздить школами та залякує дітей історіями про "розіп'ятого хлопчика" і Держдеп

Колишній артист розповідає малечі пропагандистські "страшилки".

У Росії в школах на Уралі на патріотичних лекціях дітям розповідають пропагандистські історії про "хунту" та "розіп'ятого хлопчика" на Донбасі, внаслідок чого у школярів почалися психічні розлади.

Як повідомляє видання "Настоящее время", такі лекції на уроках патріотичного виховання емоційно читає актор Іван Аголов. Зокрема, він залякує малечу історією про міфічного "розіп'ятого хлопчика", яку в 2014 році вигадала російська пропаганда.

Крім того, чоловік розповідає дітям і про тотальне шпигунство, яке нібито веде за росіянами Держдеп США.

Батьки ж школярів скаржаться, що після таких лекцій діти погано сплять та бояться користуватися комп'ютерами, бо впевнені, що за ними "стежать".

При цьому, на афішах актора, який лякає дітей, написано, що він працює за програмою президента РФ, але батьки не можуть повірити, що це офіційний курс на виховання. Правда, хто такий лектор та звідки він, місцеві чиновники не знають.

Водночас, журналісти з'ясували, що Агулов – колишній артист, і вже рік "гастролює" маленькими містечками Росії з власною виховною програмою.

Гастролером вже зацікавилася місцева прокуратура, а батьки постраждалих дітей вимагають зовсім заборонити такі лекції. 

Раніше повідомлялося, що Росія нарощує пропагандистську роботу на лінії розмежування на Донбасі. Поки Україна за два роки війни намагається відновити там хоча б одне українське джерело новин, у донбаських телевізорах з'являються нові пропагандистські канали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції