У Москві геї зірвали першотравневий марш комуністів

Під час першотравневого маршу комуністів геї намагалися приєднатися до колони і спричинили конфлікт. Проте, ОМОНівцям вдалося врегулювати непорозуміння.

Першотравневий марш у Москві_1
Вести
ОМОНівці не дали гей-товариствам влаштувати бійку
Під час першотравневого маршу КПРФ в центрі Москви відбувся конфлікт, викликаний участю в ньому представників гей-рухів.

Під час акції до однієї з колон демонстрантів приєдналися кілька людей, які розгорнули "веселкові" прапори гей-співтовариства. До них підійшов чоловік, який представився членом оргкомітету акції, і попросив згорнути прапори.

Після цього рух колони зупинився. Врегулювати конфлікт, який міг перерости у невелику бійку, підійшли співробітники ОМОНу.

Вони попросили представників гей-руху згорнути свої прапори, щоб не створювати конфліктних ситуацій.

Як повідомили організатори, в марші комуністів взяли участь чотири тисячі людей.

Активісти лівих рухів і КПРФ зібралися на Калузькій площі в Москві. Свої плакати і прапори розгорнули активісти опозиційного руху "Лівий фронт", "Ротфронт" і різних анархістських рухів.

За словами заступника начальника управління інформації і громадських зв'язків ГУВС Москви Сергія Гуляєва, у ході святкових заходів будь-яких пригод не відзначено.

"Мітинги і марші, що почалися вранці і завершилися на цей момент, обійшлися без пригод", - повідомив він, додавши, що в охороні громадського порядку на першотравневих заходах задіяні близько 7 тисяч співробітників.

Наразі у Москві завершилася хода представників профспілок і "Єдиної Росії", відбувся захід "Справедливої ​​Росії", представники КПРФ, ЛДПР і позасистемна опозиція запланували свої заходи на другу половину дня.

Читайте також:

У Києві близько 5 тисяч комуністів вийшли на мітинг

Світ відзначає Першотравень: як святкуватимуть українці

На травневі свята в Україну прийдуть дощі та грози

Вчені визнали Першотравень святом Сатани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: