У Росії глушитимуть мобільний зв'язок під час тестування абітурієнтів

Після ряду систематичних порушень при здачі школярами ЄДІ було запропоновано у якості заходів боротьби зі зловживаннями глушити сигнал мобільного зв'язку в місцях проведення іспитів.

Росоосвітнадзор спільно з силовими структурами має намір глушити сигнал мобільного зв'язку в приміщеннях, де буде йти єдиний держіспит російських абітурієнтів, повідомляє прес-служба відомства.

За даними відомства, в ряді регіонів випускники користувалися мобільними телефонами під час здачі єдиного державного іспиту (ЄДІ) на всіх предметах.

Також чиновники планують домовитися з адміністрацією популярних сайтів, щоб не допускати публікації екзаменаційних матеріалів у мережі.

У Росоосвітнадзорі також повідомили, що встановлено близько 200 учасників іспитів, які фотографували екзаменаційні завдання і викладали їх у Інтернет.

Як повідомляли російські ЗМІ, 6 червня, в день ЄДІ з математики, відповіді на тести для Москви і Санкт-Петербурга розміщувалися вже через годину після початку іспиту. Завдання виявилися справжніми, а рішення правильними. Ці ж завдання розсилалися на мобільні телефони учнів, які оплатили відповідну послугу.

Читайте також:

У російських вузах почнуть викладати комікси

З 1 червня абітурієнти можуть подавати документи до вузів через Інтернет

Вступні іспити до санкт-петербурзького вузу будуть записувати на відео

98% українських випускників проігнорували тести з російської мови

В Інтернеті з'явилися фальшиві відповіді на зовнішнє тестування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: