У Росії готують армію, яка переможе будь-яку сусідню за 2 тижні

За словами керівник російського Центру аналізу стратегій і технологій, армія РФ після реформування повинна значно підвищити бойові якості.

 Член громадської ради при Міноборони Російської Федерації, керівник Центру аналізу стратегій і технологій (ЦАСТ) Руслан Пухов заявив, що російська армія після реформування повинна бути готова перемогти в будь-якому військовому конфлікті максимум за два тижні.

Як повідомляється, в Москві пройшла презентація книги "Нова армія Росії". Пухов, який написав до неї передмову, повідомив, що проведена нині військова реформа спрямована на те, щоб створити таку армію, яка зможе перемогти у військовому конфлікті з будь-якою державою-сусідом.

Він підкреслив, що російська армія повинна завершити будь-який конфлікт на свою користь протягом одного-двох тижнів.

У той же час Пухов не став називати конкретні сусідні країни, з якими можливі конфлікти. В якості потенційних загроз він назвав нестабільні регіони Центральної Азії та Північного Кавказу.

Керівник аналітичного центру також не виключив появу найближчим часом на території Центральної Азії нової держави - мусульманського емірату ваххабітського толку з населенням близько 70 мільйонів чоловік, який зможе створити армію в 50-70 тисяч військовослужбовців.

У той же час Пухов виключив можливість конфлікту з Україною, проте допустив можливий конфлікт з Японією через територіальної проблеми.

За словам аналітика, нині російська армія знаходиться на другому місці після США за військовим потенціалом з урахуванням ядерної зброї і третє місце після США і Китаю без урахування ядерної зброї.

Пухов також повідомив, що до літа-осені 2010 року завершився перший етап реформування російської армії. З початку 2011 року починається новий етап реорганізації та реформування, який буде полягати в перекладі на нову структуру бригад Сухопутних військ, реформування ВПС, перехід на новий вигляд ВМФ, зміну статусу армійської і морської авіації і кардинальну зміну ролі главкоматів видів Збройних сил, які планується трансформувати в головні управління.

Читайте також:

США нарощуватимуть військову міць, щоб протистояти успіхам Китаю

США і Росія проведуть спільні військові навчання

Українську армію у 2011 році недофінансують наполовину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: