У Росії готуються до відключення банків від Visa та Mastercard через санкції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Центробанк РФ надсилає відповідні рекомендації.

Центральний банк Росії просить маленькі банки, які працюють із платіжними системами не напряму, а через великі банки-спонсори, знайти собі інших спонсорів у разі, якщо один із великих банків відключать від систем Visa та Mastercard.

Про це йдеться у матеріалі видання "Ведомости".

За даними ЗМІ, таке відключення банків можливе у разі запровадження санкцій проти них.

"ЦБ страхується не тільки від краху банків-спонсорів, а й від можливих санкцій, які можуть призвести до відключення спонсора від Visa і Mastercard, як відбувалося в 2014 і 2015 роках, вважають кілька банкірів. США готують новий пакет санкцій, які можуть торкнутися найбільші банки. На платежі в Росії це не вплине - розрахунки проводяться через Національну систему платіжних карт, але за кордоном карти працювати не будуть", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, наприкінці серпня США ввели перший пакет санкцій проти Росії за виробництво забороненої хімічної зброї. Цей пакет санкцій, згідно з документом, буде включати заборону на надання зовнішньої допомоги Росії, на продаж зброї і фінансування таких угод, відмову від кредитування з боку держструктур США і заборону на експорт товарів і технологій подвійного призначення.

Наступний пакет планується запровадити на початку 2019 року і його вважають набагато жорсткішим за попередній. Він може включати істотне зниження дипломатичних відносин, призупинення можливості польотів у США для державної авіакомпанії "Аерофлот", а також про майже повне обмеження експорту та імпорту.

Відео Дональд Туск заявив, що Євросоюз подовжить санкції проти Росії у грудні

Агресивна поведінка Росії, міграція, торговельні війни та падіння цін на нафту. Ці проблеми в Аргентині вже почали обговорювати лідери країн Великої двадцятки. Напередодні саміту президент США Трамп скасував зустріч із Путіним, тоді як сенат - закликав Росію звільнити українських моряків. Хто ще порушуватиме українське питання на одному з найбільших політичних заходів світу – далі у сюжеті.

Дональд Туск заявив, що Євросоюз подовжить санкції проти Росії у грудні

Залиште свій коментар

Вибір редакції