Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії хочуть порушити кримінальну справу проти Гіркіна за зізнання у розстрілах

Заяву про злочин написав адвокат з Санкт-Петербурга.

Адвокат з Санкт-Петербурга Аркадій Чаплигін написав заяву в Головне слідче управління РФ, в якому просить порушити кримінальну справу проти одного з екс-ватажків бойовиків "ДНР" Ігоря Гіркіна.

Про це йдеться на сайті Открытая Россия.

Приводом для кримінальної справи стали визнання Гіркіна в тому, що під час окупації Слов'янська він розпорядився розстріляти чотирьох чоловік.

Інтерв'ю екс-ватажка "ДНР" з відвертостями вийшло на радіо "Комсомольская правда", але потім було видалено з сайту.

Аркадій Чаплигін вважає, що дії Гіркіна підпадають під статтю про вбивство двох або більш осіб за попередньою змовою або організованою групою.

На думку адвоката, ця справа підвідомча слідчим органам Росії, оскільки злочин вчинений громадянином Росії, і суд іноземної держави не виносив вирок.

"Насамперед я вважаю, що люди, які вирішили "пограти в війнушку", виїхали на територію сусідньої держави і вбивають там мирних людей, не повинні залишитися безкарними. Моя основна задача — показати молодим людям, які дуже захотіли поїхати на Донбас, і постріляти, що подібні речі абсолютно не допустимі. І рано чи пізно, але відплата прийде і їм доведеться нести відповідальність за всією суворістю закону. А саме тому я і звернувся в слідчі органи", - сказав адвокат.

У російських правоохоронців є місяць для того, щоб відповісти на заяву Чаплигіна. Якщо вони відмовляться порушувати кримінальну справу, адвокат має намір оскаржити це рішення.

Нагадаємо, колишня дружина Гіркіна розповіла, що екс-ватажок бойовиків розбагатів на війні в Донбасі і продовжує робити на ній гроші, незважаючи на те, що його видалили зі списку ватажків угруповання. Віра Гіркіна розповіла, що його щедро нагородили за захоплення Слов'янська, тепер же він збагачується за допомогою створеного ним громадського руху "Новоросія".

Залиште свій коментар

Вибір редакції