Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії хочуть позбавити підлітків права на лікарську таємницю

Так батьки зможуть дізнатись про венеричні захворювання, ранню вагітність та погані звички дітей.

На розгляд до російської Держдуми внесли законопроект, що дозволяє батькам мати доступ до медичної інформації дітей молодших 18 років.

Про це повідомляє Коммерсант.

Таку ініціативу аргументують тим, що діти старшого підліткового віку часто не повідомляють батькам або опікунам про такі проблеми, як рання вагітність, венеричні хвороби, каліцтва, отримані під час конфліктів з ровесниками, пристрасть до вживання алкоголю, куріння, токсикоманію та наркоманію.

За словами голови комітету Держдуми з охорони здоров'я Дмитра Морозова, законопроект планується розглянути в осінню сесію. Уповноважена з прав дитини в РФ Анна Кузнецова заявила, що законопроект загалом може бути взятий за основу, але "потребує доопрацювання в частині системного підходу".

Наразі у Росії медична документація підлітків від 15 років є лікарською таємницею.

Нагадаємо, у середині квітня до Держдуми було внесено законопроект, яким серед іншого, пропонується заборонити імпорт ліків із США як відповідь на останній пакет санкцій від Вашингтону проти РФ. Проте згодом у Росії відмовились від такої ідеї.

ВідеоНовий закон РФ дозволяє Путіну припиняти співпрацю з "недружніми" країнами та компаніями

Російська відповідь на санкції "недружніх" країн. Державна Дума ухвалила закон, який дає Путіну право забороняти або призупиняти міжнародне співробітництво з країнами або компаніями, які Москва вважатиме ворожими. А ще - забороняти імпорт продукції чи сировини з цих країн, або ж запроваджувати інші обмеження. 

Новий закон РФ дозволяє Путіну припиняти співпрацю з "недружніми" країнами та компаніями

Залиште свій коментар

Вибір редакції