У Росії хочуть ще на третину зменшити кількість американських дипломатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість співробітників можуть скоротити до 300.

Влада Москви розглядає варіант зниження кількості американських дипломатів на своїй території ще на 155 осіб. Про це заявив директор департаменту Північної Америки МЗС Георгій Борисенко.

За його словами, російська сторона буде здійснювати дзеркальні дії у відповідь на санкції Сполучених Штатів.

"Що стосується відповіді, ми сказали, в тому числі публічно, що в дипломатії існує непорушний принцип взаємності, і американці про це прекрасно знають. Якщо вони поводилися подібним чином, значить, вони згодні з тим, що ми можемо вчиинити дзеркально з їхніми закордонними установами в Росії", - наводить РИА "Новости" цитату російського дипломата.

Борисенко додав, що Росія нібито пішла назустріч американським колегам, але може і зменшити кількість їхніх представників на своїй території.

"Ми фактично дали американцям фору, пішли їм назустріч. Раз вони це не оцінили, ми маємо повне право з цієї цифри 455 відняти ту кількість, яка відповідає числу співробітників нашого постійного представництва. Тоді чисельність американського персоналу в Росії повинна опуститися на рівень 300 осіб або нижче", - додав директор департаменту російського міністерства.

Нагадаємо, влітку Сенат США  проголосував за посилення економічних санкцій проти Москви. РФ у відповідь закликала США до 1 вересня скоротити кількість своїх дипломатів на до 455 і з 1 серпня пообіцяла припинити використання посольством США в Росії всіх складських приміщень в Москві та дачі в Срібному бору.

Своєю чергою в США відповіли тим, що вимагали від російського уряду закрити генконсульство в Сан-Франциско, а також по одному будинку в Нью-Йорку і Вашингтоні. 

ВідеоПосилені американські санкції проти Росії запрацюють уже за два місяці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції