У Росії хочуть стягнути компенсацію з України за стоянку відібраних винищувачів в анексованому Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там вважають, що вони перебувають у "жалюгідному" стані.

У Росії подумують про стягнення компенсації з України за охорону її винищувачів МіГ-29, які залишилися у Криму після російської анексії.

Про це повідомив 9 травня глава комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Віктор Бондарєв, передає ТАСС.

"Всі питання до українців, що далі (робити – ред.) з цими літаками. Ми потім ще за стоянку з них запитаємо, що стільки часу охороняємо", - заявив він.

За його словами, техніка там перебуває у "жалюгідному" стані.

"Я так думаю, відновленню вони не підлягають, тому що стільки часу вони простояли, двигуни не запускалися", - зазначив Бондарєв.

Нагадаємо, у січні 2018 року президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія готова передати Україні бойову техніку, що залишилася в анексованому Криму, однак теж зазначив, що вона там перебуває у "жалюгідному" стані.

ВідеоУ столиці не пристають на пропозицію Путіна віддати військову техніку, захоплену в Криму

І перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко, і голова Меджлісу Рафат Чубаров відкинули пропозицію Володимира Путіна, який заявив про можливе повернення Україні військової техніки, яку Росія захопила на півострові. За словами російського президента, кораблі, БТРи та літаки - у жалюгідному стані, адже їх після анексії не обслуговували. Утім у військово-морському флоті України запевняють, що більшість української техніки, яка потрапила до рук росіян, була відремонтована.

У столиці не пристають на пропозицію Путіна віддати військову техніку, захоплену в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції