Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії контрабандисти відремонтували дорогу для ввезення санкційних продуктів

Спритники тоннами завозили до РФ яблука, персики, сливи й вишні з Польщі.

Російські митники затримали на дорозі в Смоленській області 9 вантажних автомобілів з санкційними фруктами вагою 175 тонн та загальною вартістю 13 мільйонів рублів.

Як з'ясувалося пізніше, ця дорога на кордоні Росії і Білорусі була відремонтована контрабандистами для власних цілей, повідомляє агентство ТАСС.

"У районі пункту пропуску "Червона Гірка" недалеко від траси М1 "Москва — Мінськ" була виявлена дорога, яка використовується невідомими особами для проїзду на територію РФ в об'їзд пункту подачі повідомлень "Червона гірка", — розповів журналістам представник прикордонного управління Олександр Лазненко.

Він також додав, що невідомі непогано відремонтували ґрунтову дорогу, а саме зробили підсипку, розширили проїжджу частину й розворотні місця. Таким чином, дорога стала придатною для проїзду важкої техніки.

Наразі вона взята під контроль. Тим не менш, митники не мають права будь-яким чином поставити на дорозі, протяжністю в декілька кілометрів, бар'єри або вирити на ній канави для запобігання проїзду транспорту.

Нагадаємо, ось уже рік як уряд РФ заборонив ввезення на територію країни продуктів з Заходу. У разі, якщо санкційні товари потрапляють на територію Росії, їх негайно знищують, незважаючи на потреби населення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції