У Росії конвоїри відлупцювали художника, який підпалив двері ФСБ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними правозахисниці, проти ув'язнених застосовують тортури та електрошокери. 

Дружина російського художника-акціоніста Петра Павленського Оксана Шалигіна повідомила про його побиття конвоїрами у Московському міському суді.

Після інциденту у Павленського тріснуте ребро, перебите коліно та внутрішні гематоми.

"Звичайна практика транзиту і конвоювання арештантів в Мосміськсуді - обов'язкові побиття палицями, тортури електрошокером, знущання над підконвойним. Навіть якщо арештант проходить через цей суд транзитом. Я дізналася про це випадково від Петра Павленського, коли він мені передав промову на вручення премії Вацлава Гавела. Він якраз вчора там був транзитом", - наводить слова Шалигіної засновниця організації із захисту прав увязнених Марія Альохіна. 

Нагадаємо, епатажний пітерський художник Петро Павленський підпалив двері центрального входу в будівлю ФСБ на Луб'янці. Павленський вже притягувався до суду за акцію "Свобода" в 2014 році. Тоді активісти побудували барикади і підпалили покришки на Малому Конюшенному мосту в Санкт-Петербурзі.

Також художник зашивав собі рот, обмотувався колючим дротом біля будівлі Законодавчих зборів Санкт-Петербурга, прибивав свою мошонку до бруківки на Красній площі, і відрізав частину вуха, сидячи на паркані інституту психіатрії ім. Сербського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції