У Росії критикують Порошенка за скасування виборів до Держдуми

Російські політики вважають, що президент України провокує Путіна на аналогічний крок.

У російському парламенті починають критикувати українську владу за відмову проводити вибори до Держдуми РФ на українській території. Про це з посиланням на російські ЗМІ пише Українська правда.

Відповідальність за це рішення росіяни покладають на президента України Петра Порошенка. Так, голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков назвав це черговим кроком до погіршення стосунків між державами. "Це ще один крок Порошенка, спрямований на розрив відносин з Росією, крок, що не послужить добру службу Україні", - заявив він.

А перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров вважає, що рішення Києва обумовлене розрахунком на аналогічний крок Москви під час українських виборів. "Напевно, можна не виключити таку ситуацію, що, відмовивши нашим громадянам у голосуванні в Україні, Порошенко розраховує на відповідне рішення, що коли пройдуть вибори в Україні, президент Росії зробить те ж саме", - заявив представник верхньої палати парламенту Росії. На думку Джабарова, Порошенко розуміє, що "ті українські громадяни, які будуть голосувати в Росії, будуть явно голосувати проти нинішньої Ради і нинішнього президента". "Вони бачать в наших ЗМІ і по телебаченню, що реально відбувається в Україні, і брехні, яка зараз постійно транслюється в Києві, не повірять, бо вони самі живі свідки ситуації в Росії і бачать наше ставлення до українського народу", - заявив сенатор.

Як повідомлялося, Україна заборонила відкривати повноцінні виборчі дільниці в російських дипломатичних установах на українській території через включення Криму до багатомандатного федерального виборчого округу на парламентських виборах. Про це заявив в коментарі журналістам міністр закордонних справ Павло Клімкін.

ВідеоРефат Чубаров закликав кримчан бойкотувати вибори до російської Держдуми

Залиште свій коментар

Наступна публікація