Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії масово б'ють людей та спалюють машини навіть за демотиватори з Путіним - ЗМІ

У Росії масово б'ють людей та спалюють машини навіть за демотиватори з Путіним - ЗМІ

Такі випадки почастішали в Петербурзі, де їх налічується вже не менше десяти.

В Петербурзі масово б'ють людей і спалюють машини за картинки і демотиватори з Володимиром Путіним.

Такі напади тривають на тих, хто потрапив у список "Чорних", повідомляє "Настоящее Время".

Як повідомляє новинний портал, невідомі мисливці на опозиціонерів продовжують атаки на людей, які критикують владу у себе в соціальних мережах. Таким чином, підставою для стеження, жорстокого побиття або підпалу автомобіля може стати лише кілька перепостів демотиваторів з Путіним або Медведєвим.

Своєю чергою, ті самі "ідеологи нападів" називають себе "мечем правосуддя, караючих всіх невірних".

У суботу, 12 червня, в Петербурзі двоє осіб напали на співробітника соціальної мережі "ВКонтакте" з криками "націонал-зрадник, єврей, п'ята колона". Про це розповів постраждалий, який просив не називати його ім'я.

"Налетіли ззаду неподалік від будинку. Збили з ніг і далі штовхали. Я закривав обличчя, і не бачив, хто нападав", - розповів хлопець.

Молодий хлопець розповів, що у своїх соціальних мережах він публікував критичні пости про дії влади, але підкреслює, що це були поодинокі випадки.

Цей інцидент стався на тлі серії інших нападів, погроз і підпалів автомобілів в Петербурзі. Таких випадків, за підрахунками новинного порталу могло бути близько десятка. Потерпілими щоразу стають люди, які не приховують своїх опозиційних поглядів і відкрито критикують владу.

Незадовго до цього, 9 червня, напали на Єгора Алексєєва. Двоє чоловіків налетіли на нього раптово. Алексєєва побили: перелом носа, струс мозку і пошкодження черепа.

Хлопець один з адміністраторів пабліка "Злочинна влада" у "Вконтакте". На співтовариство підписані близько 14 тисяч чоловік.

Постраждалий впевнений, що за ним стежили вже давно. При цьому нападники не боялися бути впізнаними, оскільки били його неподалік від житлового будинку, коли на вулиці було багато людей.

Ще одного адміна цього пабліка, Олександра Маркова, нападники витягли на сходову клітку прямо з його квартири. Напад стався ще наприкінці березня.

В цей час до будинку Маркова прямував його знайомий. Він побачив двох молодих людей і запам'ятав їх особи.

Одному з потерпілих вже відмовили в порушенні кримінальної справи. Аналогічний відмова готується отримати ще один потерпілий: за його словами, відмовний матеріал вже готовий, але він ще не отримав його, так як після травм "погано ходять ноги".

Інші або чекають результатів експертиз, або ті, які не зверталися в поліцію.

На початку місяця троє депутатів фракції "Яблуко" в Законодавчих зборах Петербурга звернулися до глави МВС по Петербургу Сергію Умнову з проханням відреагувати на "чорний список ворогів режиму" і на напади на людей з цього списку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції