Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільш масові мітинги відбулися в Москві та Санкт-Петербурзі.

У російських містах на масових мітингах на підтримку опозиційного політика Олексія Навального, який нині в СІЗО, вже затримали понад 100 осіб. Найбільші мітинги відбуваються в Москві та Спнкт-Петербурзі. І саме сьогодні, 7 жовтня, своє 65-річчя у вузькому колі найближчих прибічників святкує президент РФ Володимир Путін та отримує улесливі привітання.

Несанкціоновані акції протесту з вимогою відправити Путіна на заслужену пенсію відбуваються від Владивостока до Калінінграда. Активісти кажуть, що 18 років у владі - достатньо. Про це йдеться в сюжеті Романа Цимбалюка в програмі ТСН.19:30.

Вийти на вулиці закликав російський опозиціонер Олексій Навальний – його відправили під арешт на 20 діб ще 2 жовтня за спробу провести мітинг у Нижньому Новгороді. Загалом, у протестах беруть участь 80 міст, головна акція - у Санкт-Петербурзі. Там увечері почалися затримання активістів.

Відео Росіяни відсвяткували день народження Путіна масовими протестами

У Москві на несанкціоновану акцію вийшло кілька тисяч молодих людей. Поліція діяла коректно і навіть дозволила здійснити імпровізований марш у напрямку Кремля, але доступ до Красної площі було заблоковано. Штурмувати поліцейські кордони ніхто не наважився. Зрештою у Москві, на відміну від інших міст, обійшлось без масових затримань.

Організатори акцій протесту переконані, що шалений рейтинг Путіна у 86% може бути лише у політичному вакуумі, де немає реальних конкурентів, і вимагають дозволити Навальному брати участь у виборчих перегонах. Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться наступного року - 18 березня, у день анексії українського Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції