У Росії мати продала свою 10-річну дочку незнайомцеві за пляшку горілки

У Росії мати продала свою 10-річну дочку незнайомцеві за пляшку горілки

Фото: Getty Images

Пізніше травмовану дитину знайшли перехожі на вулиці.

Росіянка продала свою 10-річну доньку педофілу за пляшку горілки.

Чоловік, який купив дівчинку, зґвалтував її, після чого вона була госпіталізована, повідомляє Mirror.co.uk.

Страшний інцидент стався в Хабаровському краї. У місті Вяземський жінка виховувала двох дітей - 12-річного хлопчика та 10-річну дівчинку. Одного разу, відчуваючи сильне бажання випити, жінка продала власну дочку невідомому чоловікові за пляшку горілки. Тоді чоловік, вважаючи себе "господарем" дитини, жорстоко зґвалтував дівчинку.

Пізніше травмовану дитину знайшли перехожі, які й викликали швидку допомогу. Дівчинку поклали до лікарні у відділення гінекології. Після цього несподівано її вирішила провідати рідна мати. Перелякана дівчинка почала кричати, кликати на допомогу і просила, щоб мати залишила її в спокої.

23-річний ґвалтівник, житель Вяземського, вже затриманий. Дівчинка перебуває в реабілітаційному центрі дитячого будинку.

Нагадаємо, національна поліція знайшла і затримала матір дитини-знайди на Чернігівщині. Жінка живе в Прилуках, а в село Дубовий Гай приїхала потайки, щоб народити і кинути дитину, повідомляють у секторі комунікації поліції Чернігівської області. На слід матері-зозулі правоохоронців вивели опитування водіїв і кондукторів автобусів, які проходять через село Дубовий Гай.

Транспортники згадали пасажирку, яка їхала від Прилук і постійно трималася за живіт.Також поліцейські знайшли чоловіка, який на автомобілі підвозив жінку від села назад до райцентру. Пасажирка запам'яталася водієві тим, що залишила після себе на сидінні плями крові.

Повʼязані теми:

Наступна публікація