У Росії міліціонерів будуть називати "господин полицейский "

У Росії затвердили "поліцейського", також буде створена нова форма для правохоронців. До 1 січня наступного року число співробітників буде скорочено на 20%.

Глава МВС Росії Рашид Нургалієв, відповідаючи на питання журналістів після схвалення Радою Федерації закону "Про поліцію", порадив звертатися до співробітника поліції на вулиці "пан поліцейський".

"За великим рахунком, ми сильніші й професійніше поліцейських багатьох західних країн, у багатьох країнах поліція працює гірше, а ми по багатьом напрямкам далеко попереду", - зазначив міністр.

Як заявив Рашид Нургалієв, в даний час йде робота над створенням нової форми для поліцейських. Робота над її дизайном триває вже протягом двох років, вона багато в чому погоджена з ветеранами МВС.

Для того щоб стати поліцейськими, нинішнім міліціонерам доведеться пройти атестацію. Нургалієв повідомив, що першими атестацію в поліції пройдуть глави центрального апарату і територіальних органів. Потім цій процедурі піддадуться співробітники середнього, а потім і особового складу, пояснив міністр.

Російські сенатори в середу схвалили закон "Про поліцію", розроблений в рамках перетворення російських органів внутрішніх справ, який після підписання президентом набуде чинності 1 березня 2011 року.

Також повідомлялося, що в п'ятницю, 28 січня, Держдума РФ прийняла в другому читанні закон про поліцію.

Законопроект "Про поліцію" був розроблений в рамках перетворень міліції. Вперше в історії країни цей законопроект був винесений на обговорення громадськості в Інтернеті, частина висловлених громадянами пропозицій внести в проект закону, що надійшов потім до Держдуми. Перейменувати російську поліцію в міліцію запропонував президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

Документ передбачає, що в ході реформування органів внутрішніх справ міліція змінить назву на поліцію, позбавиться від надлишкових функцій, а число співробітників до 1 січня 2012 року буде скорочено на 20%.

Читайте також:

Російські депутати узаконили поліцейських і дозволили їм бити жінок

Перейменування російської міліції в поліцію обійдеться у сотні мільйонів рублів

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: