У Росії можуть відкрити держрезерв, щоб заповнити порожні полиці у магазинах

Дата публікації
Перегляди
7671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії можуть відкрити держрезерв, щоб заповнити порожні полиці у магазинах

В Росії думають задіяти продукти з держрезерву / Фото: УНІАН

Також в уряді РФ турбуються про "необгрунтоване зростання цін на продовольство".

Уряд Росії розглядає можливість використання товарів із державного матеріального резерву для забезпечення стабільності на ринку продовольства у зв'язку з введеними санкціями.

Про це заявив віце-прем'єр РФ Аркадій Дворкович на нараді щодо забезпечення збалансованості товарних ринків і не допущення прискорення зростання цін на продовольство, передає ИТАР-ТАСС.

Серед іншого чиновник наголосив, що регіони і федеральні органи влади повинні забезпечити моніторинг ЗМІ та соціальних мереж на предмет повідомлень про необґрунтоване зростання цін на продовольство.

"Повинна бути реакція на негативну інформацію, негативні факти, які можуть з'являтися у різних місцях: у пресі, у соціальних мережах та інших джерелах інформації. Ці негативні факти можуть бути самого різного плану - від наявності порожніх полиць у магазинах, викликаних можливим іноді ажіотажним попитом, до якихось спонтанних підвищень цін на окремі види продукції", - сказав Дворкович.

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про застосування санкцій "з метою захисту національних інтересів країни". Указ вводить заборону на ввезення протягом року сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з країн, які ввели санкції проти Росії у зв'язку з подіями в Україні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація