Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії готуються розв'язати війну проти Booking.com напередодні ЧС

Такі дії будуть застосовані як контрсанкції.

Міністерство культури Росії 21 травня доручило Ростуризму розглянути доцільність заборони діяльності найпопулярнішого сервісу бронювання готелів Booking.com в РФ.

Про це агентству РБК розповіли у прес-службі Ростуризму.

"Вважаємо за необхідне запросити думку профільних професійних громадських об'єднань щодо зазначеної пропозиції, в зв'язку з чим на їхню адресу буде в оперативному режимі направлено відповідний запит", - повідомили у прес-службі.

Зазначається, що відповідне питання Ростуризм мусить опрацювати до 4 червня. Від 14 червня в Росії стартує Чемпіонат світу з футболу, під час якого очікується масовий притік туристів.

З пропозицією про блокування Booking.com виступив керівник туроператора "Свій туристичний сервіс" Сергій Войтович. За його словами, у направленому до Мінкультури відкритому листі йшлося про те, щоб обмежити бронювання російських готелів громадянами всередині країни. Однак про будь-яку заборону на роботу із закордонними готелями не йшлося.

Войтович також розповів, що сервіс фактично займається туристичною діяльністю, але юридично не є туроператором в Росії.

"Жоден російський туроператор не може зрівнятися з Booking.com, тому що у них обмежені договори з великими міжнародними мережевими готелями - Accor, Rezidor і Radisson. Російський туроператор не укладе таку угоду і отримає умови набагато гірше. Тому Booking.com зараз і на багато років вперед буде домінувати на ринку", - підкреслює він.

Свою пропозицію Войтович подав як один із заходів у відповідь на санкції США та інших країн. Нагадаємо, 22 травня, Державна дума Росії у третьому читанні ухвалила законопроект, який дозволяє РФ вводити санкції у відповідь на "недружні дії" з боку США, України, ЄС та інших країн, які проявляються у введенні політичних та економічних санкцій проти Російської Федерації та її громадян.

ВідеоНовий закон РФ дозволяє Путіну припиняти співпрацю з "недружніми" країнами та компаніями

Російська відповідь на санкції "недружніх" країн. Державна Дума ухвалила закон, який дає Путіну право забороняти або призупиняти міжнародне співробітництво з країнами або компаніями, які Москва вважатиме ворожими. А ще - забороняти імпорт продукції чи сировини з цих країн, або ж запроваджувати інші обмеження. 

Новий закон РФ дозволяє Путіну припиняти співпрацю з "недружніми" країнами та компаніями

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції