У Росії на Кавказі підпалили автомобіль з журналістами, пасажирів побили (Фото)

У Росії на Кавказі підпалили автомобіль з журналістами, пасажирів побили (Фото)

У Росії на Кавказі підпалили автомобіль з журналістами, пасажирів побили (Фото)

Фото: Єгор Сковорода / Twitter

20 молодих людей в масках викинули всіх з машини.

У Росії напали на машину Зведеної мобільної групи "Комітету із запобігання тортурам" дорогою з Інгушетії в Грозний.

Про це повідомляє "Медиазона".

Згідно з повідомленням, у момент нападу в машині перебували один співробітник "Комітету із запобігання тортурам", водії і журналісти: серед них кореспондент "Медіазони" та журналу The New Times, а також журналістка зі Швеції і журналіст з Норвегії.

Близько 20 молодих людей викинули з машини всіх пасажирів і побили. Машину підпалили. Постраждалі викликали поліцію і швидку допомогу.

Кореспондент "Медіазони" зазначив, що 8 і 9 березня за машиною "Комітету із запобігання тортурам" спостерігалося стеження. У середу за машиною зведеної мобільної групи в Інгушетії стежила машина з чеченськими номерами.

Всього в машині перебувало вісім осіб. Він зазначив, що журналістці зі Швеції сильно порізали ногу. Всі нападники були в масках і били палицями. Зараз пасажири машини перебувають на трасі на узбіччі в районі селища Орджонікідзевське в Інгушетії.

Член "Комітету із запобігання тортурам" Дмитро Утукін повідомив, що серед постраждалих є співробітники комітету Іван Жильцов і Катерина Ванслова: у Ванслової дуже болить нога, а у Жильцова розбитий ніс. Також сильно пострадали журналісти з Норвегії та Швеції. "Мікроавтобус з журналістами та правозахисниками блокували легкові машини. Стали бити скло і кричати "Виходьте, терористи"", — розповів Утукін.

Повʼязані теми:

Наступна публікація