Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Припускають, що кондитер впустила у міксер телефон і намагалася його дістати.

На кондитерській фабриці у місті Сергієв Посад, що під Москвою, в апарат для приготування цукерок затягнуло співробітницю підприємства.

Як результат, 24-річна Світлана Росліна, так звати кондитера, одержала травми, несумісні з життям. Трагедія сталася 13 грудня, повідомляє МК.ru.

Одним із обов'язків Росліної було насипати цукеркову масу у спеціальну машину, яку серед співробітників фабрики називають "міксером".

Колеги загиблої припускають, що дівчина або впустила у міксер телефон і намагалася його дістати, або вона, втомлена 12-годинним робочим днем, послизнулася, коли засипала до чану патоку, тож її затягнуло лопастями.

Так чи інакше, співробітники дійшли спільної думки, що Росліна порушила техніку безпеки, не відключивши апарат від електричного живлення перед тим, як із ним працювати.

Російські ЗМІ зазначають, що під час інциденту ніхто з колег криків Росліної не чув. Один зі співробітників фабрики пояснив це тим, що на підприємстві голосно працює техніка, тож не дивно, що на допомогу одразу ніхто не прибіг.

У Росліної залишилося два сини — чотирьох і шести років, яких буде виховувати чоловік. Між іншим, за повідомленнями ЗМІ, чоловік загиблої також працює на фабриці і саме він налагоджував міксер, із яким працювала Росліна.

Нагадаємо, у США хлопчик помер у сніговому заметі, поки грався. Кучугура завалилася і поховала тринадцятирічного Джошуа Демареста заживо. Його друга знайшли живим після того, як той кілька годин провів під снігом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції