У Росії на вибори йдуть 11 партій

ЦВК РФ у неділю завершив реєстрацію федеральних списків кандидатів від політичних партій на вибори депутатів до Державної думи.

Центральний виборчий комітет РФ у неділю завершив реєстрацію федеральних списків кандидатів від політичних партій на вибори депутатів Держдуми п'ятого скликання, які пройдуть 2 грудня.

У виборчі бюлетені буде включено 11 партій: КПРФ, ЛДПР, "Єдина Росія", "Справедлива Росія", СПС, "Яблуко", "Патріоти Росії", "Демократична партія Росія", "Цивільна сила", "Аграрна партія Росії" і "Партія соціальної справедливості".

Трьом партіям - партії "Зелених", партії "Миру і Єдинства" і "Народному союзу" - було відмовлено в реєстрації, оскільки ЦВК "забракувала" більше 5% підписів виборців, представлених партіями на підтримку списків кандидатів.

В середу, 31 жовтня, учасникам виборів належить за допомогою лототрона розіграти номери, під якими партії значитимуться у виборчих бюлетенях.

Крім того, шляхом жеребкування партії розділять між собою безкоштовний ефірний час і друковані площі в державних ЗМІ, які згідно із законом відводяться під передвиборну агітацію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: