В Росії набув чинності закон про домашній арешт

Сотні тисяч росіян випробують на собі новий вид обмеження волі. Для нагляду за засудженими використовуватимуть електронні браслети.

З 10 січня у Росії набули чинності зміни до Кримінального кодексу, які запроваджують покарання у вигляді обмеження волі. Закон був підписаний президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим 29 грудня 2009 року.

Домашній арешт застосовуватиметься як основний вид покарання за злочини незначного ступеня тяжкості строком від 2 місяців до 4 років.

Також такий вид покарання на термін від 6 місяців до 2 років може бути застосований як додатковий до позбавлення волі за окремі тяжкі і особливо тяжкі злочини.

Для нагляду за засудженими передбачається використовувати електронні браслети, що повідомлятимуть про місцезнаходження арештанта, а також аудіовізуальні технічні засоби.

У Федеральній службі виконання покарань вважають, що "домашній арешт" врятує від в'язниці сотні тисяч людей. Цей вид покарання може бути призначений приблизно 113 тисячам засудженим щорічно.

Зокрема, обмеження волі може бути призначене за наклеп, образу, крадіжку, шахрайство, привласнення або розтрату. Також під домашній арешт можна буде потрапити і за пограбування.

Читайте також:

В Росії остаточно заборонили смертну кару

Мєдвєдєв розпочав реформи: 20% міліціонерів буде звільнено

Третина росіян хоче жити під керівництвом Сталіна

Росія відправлятиме війська за кордон без оголошення війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: