У Росії наклав на себе руки 18-річний блогер, який активно підтримував Україну

Хлопець шукав шляхи для виїзду з країни.

У російському місті Жигульовське Самарської області скоїв самогубство 18-річний Влад Колесников, ім'я якого стало відомим через активну підтримку України.

Повідомляють, що 25 грудня хлопець, який потерпав від постійного цькування, прийняв смертельну дозу медикаментів, передає "Радіо Свобода".

У поліції заявили, що врятувати хлопця не вдалося.

Юний Колесников, який став відомим світові завдяки активній громадянській позиції, яку висловлював у своєму блозі, що користувався неабиякою популярністю.

Хлопець також наважився прийти до власного технікуму у футболці з українським прапором та написом "Повернути Крим!" та увімкнути гімн України у російському військкоматі.

Втім, Колесников залишився у цій справі не тільки без підтримки родичів, але й скаржився на цькування однолітків.

"Відносини з людьми просто жах. Вже обіцяли побити, кидали в мене бруд і сніжки, постійні образи і штовхання ліктями в коридорах. Навіть один дав в обличчя (не сильно, на щастя). Мені не можна звертатися в поліцію (ті ще влітку дали зрозуміти, що допомагати не будуть і, процитую, "сам би тобі в морду дав за такі речі. Відчайдушно шукаю, куди можна виїхати", -  писав ще у листопаді Колесников кореспонденту "Радіо Свобода".

Нагадаємо, що раніше гучний скандал спричинили російські школярі, які на перерві "грали" у терористів ІДІЛ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: