У Росії нарахували 23 мільйони бідняків

Число бідних в Росії в першому кварталі перевищувало 16% від загальної чисельності населення.

У першому кварталі 2011 року кількість росіян, чиї доходи становлять нижче величини прожиткового мінімуму, збільшилася з 20,6 до 22,9 мільйона осіб у порівнянні з першим кварталом.

Перепис, що пройшов восени 2010 року, показав, що тенденцію зі зниження кількості людей, що живуть на доходи нижче прожиткового мінімуму (у першому кварталі 2011 року він склав 6473 рубля), що спостерігалася після кризи, перервалася в 2011 році.

Дані Росстата вкузують на те, що число бідних в країні в першому кварталі перевищувало 16% від загальної чисельності населення.

Експерти, опитані виданням "Коммерсант", вказують, що Росстат точно зафіксував зростання кількості бідних, проте цифри відомства, що характеризують російську бідність, все одно занижені.

Зростання кількості бідних видання пояснює насамперед зростанням на 17% величини прожиткового мінімуму в першому кварталі 2011 року через зростання цін на продовольчі товари та послуги.

У червні Світовий банк також погіршив свій прогноз по темпах скорочення частки бідного населення, підрахувавши, що в 2011 році рівень бідності може скоротитися не до 11,2%, а до 12,4%.

Читайте також:

Кожній десятій українській родині не вистачає грошей на їжу

Українці виявились біднішими за росіян, але заможнішими за китайців

У Росії проаналізували добробут громадян: багаті - багатіють, бідні - біднішають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: