У Росії назвали імена замовників вбивства Лістьєва

ЗМІ стало відомо про причетність криміналітету Петербурга до вбивства Владислава Лістьєва. Імена замовників і виконавців нібито назвав член "тамбовського" угруповання.

У Слідчого комітету Росії є докладна інформація про причетність криміналітету Петербурга до вбивства 15 років тому гендиректора ОРТ Владислава Лістьєва.

Конкретні імена замовників і виконавців розповів слідчій бригаді член так званого "тамбовського" співтовариства. Зараз він знаходиться в ізоляції.

Владислава Лістьєва вбили 1 березня 1995 року. Він повертався зі зйомок програми. Вбивці чекали на нього в під'їзді будинку на Новокузнецькій вулиці у Москві. Серед основних мотивів слідство вважає професійну або політичну діяльність Лістьєва.

Тим часом 1 березня 2010 року закінчився термін давності у справі про вбивство. "Якщо завтра раптом знайдуть вбивць і / або замовників, їх можна буде лише пожурити, затаврувати ганьбою, показати у передачі "Людина і закон", обізвати покидьками або представниками секс-меншин. Але! Заарештувати вже не можна. Поїзд пішов", - зазначив Євген Додола, який знав убитого журналіста.

"Незважаючи на те, що попереднє слідство у кримінальній справі не відновлювалося, тим не менш, безперервно і планомірно слідчими спільно з співробітниками карного розшуку продовжується робота, спрямована на розкриття цього злочину", - повідомили в березні 2010 року в СКП.

Справу про вбивство Владислава Лістьєва було порушено і розслідувалася органами прокуратури. У кримінальній справі перевірялися різні версії мотивів вбивства, з'ясовувалося спосіб життя загиблого, його оточення, обставини, що передували злочину. Була зібрана інформація про висловлювання і дії загрозливого характеру як проти Лістьєва, так з боку журналіста щодо інших осіб, відомості про підприємницьку діяльність та проекти журналіста, його участь у створенні ряду комерційних підприємств.

Читайте також:

У справі про вбивство Лістьєва минув термін давності

Харківська міліція вилучила у заступника зниклого редактора чернетки статей

СБУ визнала стеження за німецьким журналістом

Мороз: справа Гонгадзе була завершена ще 10 років тому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: