Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії назвали "справу Скрипалів" спробою впливу на вибори президента

На думку постпреда РФ в Організації з заборони хімічної зброї, замовники отруєння прагнуть дискредитувати російське керівництво

Організатори отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері хотіли вплинути на президентські вибори в РФ.

Про це заявив постпред Росії при Організації з заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) Олександр Шульгін.

"Явно був розрахунок на те, щоб вплинути на президентські вибори в Росії навесні цього року. У всякому разі, дуже на це схоже, highly likely (дуже ймовірно - прим.ред.), як кажуть наші британські партнери", - сказав він.

За словами Шульгіна, отруєння Скрипалів вигідне для тих, "хто хоче, хотів і продовжує прагнути дискредитувати російське керівництво, загнати нашу країну в кут, обкласти червоними прапорцями, висунути нові санкції".

ВідеоНічого кримінального. Так Путін описав чоловіків, яких Британія звинувачує в отруєнні Скрипалів

Це – Олександр Петров та Руслан Боширов, вони співробітники ГРУ під вигаданими іменами, так вважають у Лондоні. На форумі у Владивостоці Путін зізнався, що вони нібито цивільні. Британські ж слідчі вважають, що ці двоє привезли отруту "новачок". 

Нічого кримінального. Так Путін описав чоловіків, яких Британія звинувачує в отруєнні Скрипалів

Окрім цього представник РФ в ОЗХЗ підтримав пропозицію російського президента Володимира Путіна щодо проведення прес-конференції з підозрюваними в отруєнні людей у Британії - Олександром Петровим і Русланом Бошировим.

"Я думаю, це буде дуже корисно, коли ці люди, яких ми знайшли, зустрінуться з пресою. Вони все розкажуть, розставлять все на свої місця. Це буде ще одним свідченням надуманості всіх звинувачень, які висуває проти нас Велика Британія", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, раніше правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов. 

За даними одного з російських видань, вони неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції