У Росії немає грошей на продовольчі картки для малозабезпечених – міністр

Урядовець заявив, що програма продуктових карток занадто амбіційна.

У бюджеті РФ немає грошей на реалізацію програми продовольчих карток для допомоги малозабезпеченим громадянам. Про це заявив міністр промисловості і торгівлі Росії Денис Мантуров.

"Це наша мрія, але сказати, чи прийнято буде рішення, досить складно, оскільки бюджет тільки починає формуватися і залежить від того, як буде остаточно прийнята концепція. Я не впевнений, що в рамках формування трирічного бюджету до його прийняття буде відповідне рішення уряду", - сказав російський посадовець.

За його словами, програма потребує погодження з багатьма міністерствами. "Тому все-таки на 2017 рік – це трошки амбітне завдання, але будемо намагатися займатися цим питанням, тому що вважаємо, що воно дуже перспективне", - заявив Мантуров.

Анонсований російською владою випуск продовольчих карток для бідних раніше відклали до 2017 року. Програмою передбачається зарахування коштів, витрачений на певні товари і продукти, назад на картку споживача. Фінансування проекту оцінюється у 240 млрд рублів.

Раніше у травні російський прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що грошей для індексації пенсій кримським пенсіонерам немає. Фраза високопосадовця: "Грошей немає. Ви тримайтеся тут", - стала хітом інтернету. Співак Сергій Слєпаков навіть написав пісню, висміявши російську владу. Хіт із назвою "Звернення до народу" переглянули вже майже 8 мільйонів разів.

Росія вирішила вдвічі скоротити фінансування окупованого Криму

Таку пропозицію висунуло тамтешнє Міністерство фінансів, переглядаючи державні програми та основні напрямки бюджету до 2019 року. Так, якщо цього року анексований півострів має отримати близько 150 мільярдів рублів, то за три роки лише 65 мільярдів. Скоротити витрати в Росії планують на цілу низку напрямків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: