Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії немає грошей на продовольчі картки для малозабезпечених – міністр

Урядовець заявив, що програма продуктових карток занадто амбіційна.

У бюджеті РФ немає грошей на реалізацію програми продовольчих карток для допомоги малозабезпеченим громадянам. Про це заявив міністр промисловості і торгівлі Росії Денис Мантуров.

"Це наша мрія, але сказати, чи прийнято буде рішення, досить складно, оскільки бюджет тільки починає формуватися і залежить від того, як буде остаточно прийнята концепція. Я не впевнений, що в рамках формування трирічного бюджету до його прийняття буде відповідне рішення уряду", - сказав російський посадовець.

За його словами, програма потребує погодження з багатьма міністерствами. "Тому все-таки на 2017 рік – це трошки амбітне завдання, але будемо намагатися займатися цим питанням, тому що вважаємо, що воно дуже перспективне", - заявив Мантуров.

Анонсований російською владою випуск продовольчих карток для бідних раніше відклали до 2017 року. Програмою передбачається зарахування коштів, витрачений на певні товари і продукти, назад на картку споживача. Фінансування проекту оцінюється у 240 млрд рублів.

Раніше у травні російський прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що грошей для індексації пенсій кримським пенсіонерам немає. Фраза високопосадовця: "Грошей немає. Ви тримайтеся тут", - стала хітом інтернету. Співак Сергій Слєпаков навіть написав пісню, висміявши російську владу. Хіт із назвою "Звернення до народу" переглянули вже майже 8 мільйонів разів.

Відео Росія вирішила вдвічі скоротити фінансування окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції