У Росії неплатників аліментів та штрафів змушують копати могили на кладовищі

Правопорушники щодня по декілька годин працюють на цвинтарі.

У російському місті Ревда правопорушників, які несвоєчасно сплачують адмінштрафи, відправляють облагороджувати цвинтар.

Про це повідомили у прес-службі УФССП Росії Свердловської області, зазначивши, що такий вид роботи за погодженням зі службою судових приставів був визначений адміністрацією міського округу Ревди.

"Стосовно всіх правопорушників були порушені виконавчі провадження про призначення адміністративного покарання у вигляді громадських робіт. Кількість годин у караних варіюється від 20 до 100, але багатьом це покарання призначене повторно. Ці міру обрав суд щодо боржників за: ст. 5.35 ч.1 КпАП РФ (Несплата коштів на утримання дітей або непрацездатних батьків), ст. 12.7 ч.2. КоАП РФ (Керування транспортним засобом водієм, позбавленим права керування транспортним засобом), ст. 20.25 ч.1. КоАП РФ (Ухилення від виконання адміністративного покарання), ст. 19.24 КоАП РФ (недотримання адміністративних обмежень і невиконання обов'язків, що встановлюються за адміністративного нагляду)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, загалом на Ревдінському кладовищі 21 боржник проведе 1820 годин обов'язкових робіт. Зокрема, вони щодня протягом декількох годин розчищають доріжки, прибирають сміття, фарбують огорожі і риють могили на кладовищі.

Окремо повідомляється, що наразі ще восьмеро таких же боржників вже відпрацювали призначену кількість годин.

Нагадаємо, раніше у Калузі встановили автомат із продажу настоянки глоду. Флакон настоянки можна купити цілодобово.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: