Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії оголосили іноземними агентами "Голос Америки" та "Радіо Свобода"

Іноземним журналістам хочуть закрити доступ до засідань Держдуми РФ.

"Голос Америки" та "Радіо Свобода" визнали у Росії іноземними агентами. Також до цього списку потрапили сім проектів "Радіо Свобода": телеканал "Настоящее время", татаро-башкирська служба "Радіо Свобода", "Сибір.Реалії", "Idel.Реалії", "Фактограф", "Кавказ.Реалії" та "Крим.Реалії".

Відповідне рішення ухвалило Міністерство юстиції РФ, передає "Медуза".

Закон про іноземних агентів у Росії ухвалили в листопаді. Документ передбачає, що вони провинні звітуватися перед Мін'юстом про свою діяльність, а також вказувати в своїй продукції, що вони - іноземні агенти. Як саме повинно виглядати таке маркування, поки що невідомо.

Раніше Мін'юст РФ попередив ЗМІ, що їх можуть віднести до списку іноземних агентів. Зокрема, тих, редакції яких розташовані за кордоном і отримують іноземне фінансування.

Крім законодавчих обмежень, Держдума і Рада Федерації планують заборонити ЗМІ-іноземним агентам доступ до засідань Держдуми.

Російський закон про статус іноземного агента для ЗМІ був ухвалений у відповідь на те, що аналогічний статус в США отримав російський пропагандистський держканал RT. Крім цього, канал позбавили акредитації в американському Конгресі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції