Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії оголосили кінцеві результати виборів президента

Особливих змін протягом тижня не відбулося.

Центральний виборчий комітет Російської Федерації оголосив кінцеві результати виборів президента. Особливих змін протягом тижня не відбулося.

Так, найбільшу кількість голосів очікувано отримав нинішній президент Росії Володимир Путін. За нього проголосували 56 мільйонів 430 тисяч росіян, тобто 76,69% тих, хто брав участь. На другому місці опинився представник КПРФ Павло Грудінін, за якого голоси віддали 8 мільйонів 659 тисяч виборців, тобто 11,77%. Третє місце - лідер ЛДПР Володимир Жириновський з 4 мільйонами 154 тисячами голосів (5,65%).

Далі йде кандидат від партії "Громадянська ініціатива" Ксенія Собчак, яка у загальному набрала один мільйон 238 тисяч голосів, тобо 1,68% учасників виборів. Трохи менше набрав лідер партії "Яблуко" Григорій Явлінський, за якого голоси віддали 769 тисяч 644 особи (1,05%). Далі - представник "Партії зростання" Борис Титов (0,76%), "Комуністів Росії" Максим Сурайкін (0,68%) і "Російського громадського Союзу" Сергій Бабурін (0,65%).

результати виборів президента РФ, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила постанову "Про заяву Верховної Ради України стосовно невизнання Україною легітимності виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополь". 

Зазначимо, що окупаційна адміністрація в Криму провела вибори президента Росії. За даними російської ЦВК, Путін на півострові здобув нібито 92,14% голосів. При цьому так зване волевиявлення мешканців півострову не визнала Україна, країни Заходу і міжнародні організації.

Президент Петро Порошенко назвав їх нікчемними і фарсом. Він додав, що ані зафіксована "явка", ані намальований "результат" не відповідають реальній активності мешканців півострова. "Оприлюднені офіційні "дані" є ні чим іншим, як фальсифікацією. Говорячи відомим російським фразеологізмом, - "фількіна грамота". Її Кремль буде тепер використовувати в гібридній інформаційній війні, що він веде не лише проти України, а проти усього світу. Ми посилимо наші зусилля, у тому числі в рамках міжнародних організацій та судових інстанцій, для того, щоб покласти край грубому порушенню окупаційною владою прав людини в Криму", - заявив Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції