У Росії оголосили загальнонаціональну жалобу за загиблими у пожежі в Кемерові

У Росії оголосили загальнонаціональну жалобу за загиблими у пожежі в Кемерові

Фото: Reuters

День жалоби призначено на середу, 28 березня

Президент Росії Володимир Путін оголосив 28 березня днем жалоби за загиблими під час пожежі в торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерові.

Про це повідомляє прес-служба Кремля, пише "Інтерфакс".

"Оголосити 28 березня 2018 року днем жалоби в Російській Федерації. У день жалоби на всій території країни приспустити державні прапори Російської Федерації", - йдеться у тексті документа, підписаного російським президентом.

Згідно з документом, установам культури і телерадіокомпаніям запропоновано скасувати розважальні заходи і передачі в день жалоби.

До того ж уряд разом із органами влади надасть допомогу сім'ям загиблих і постраждалим.

У Мережі з'явилось відео перших хвилин пожежі у Кемерові

У Мережі з'явилось відео перших хвилин пожежі у Кемерові

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимова вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення. За останніми офіційними даними, загинули 64 людини

Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках вказано 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація