У Росії охоронцям дозволили бити громадян тільки з дотриманням їхніх прав

Російські сенатори ухвалили поправки до закону, за якими приватним охороням дозволено бити громадян - але тільки "якщо це не порушує їхні конституційні права".

10 листопада Рада федерації РФ ухвалила поправки до закону "Про приватну детективну і охоронну діяльність у РФ".

Зокрема, поправки дозволяють співробітникам приватних охоронних підприємств застосовувати фізичну силу щодо громадян, якщо це не порушує їхні конституційні права.

Новий закон також дає більш чітке правове визначення охоронця - "громадянин РФ, який досяг 18 років, пройшов професійну підготовку для роботи в цій якості, здав кваліфікаційний іспит, отримав у встановленому законом порядку посвідчення і працює за трудовим договором з охоронною організацією".

Відтепер приватним охоронцям дозволяється оглядати транспортні засоби у разі виникнення підозри, що вони використовуються у протиправних цілях.

Дії співробітників приватних охоронних підприємств повинні регламентуватися посадовою інструкцією, схваленою в Міністерстві внутрішніх справ. У законі також прописано, що охоронцям "забороняється перешкоджати законним діям посадових осіб правоохоронних і контролюючих органів".

Нагадаємо, що раніше глава МВС Росії Рашид Нургалієв дозволив пересічним громадянам бити міліціонерів. Він заявив, що перед законом усі рівні, тому, якщо правоохоронець веде себе по-хамськи, треба давати здачі.

Читайте також:

Росіянам дозволили бити міліціонерів

Глава МВС Росії назвав багатьох міліціонерів "глибокохворими"

Російська опозиція вперше провела законний мітинг проти Путіна

"Помаранчеві революціонери" атакували посольство Росії з болгаркою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: