У Росії опозиція об'єдалася в "Солідарність" (відео)

Борис Нємцов заявив, що основною метою створеного в Росії опозиційного руху "Солідарність" буде відстоювання незмінності Конституції РФ.

5 листопада президент РФ Дмитро Мєдвєдєв в посланні Федеральним зборам запропонував внести до Конституції поправки, згідно з якими термін повноважень президента країни і депутатів Держдуми був би продовжений до шести і п'яти років відповідно. Зараз термін повноважень голови держави і членів нижньої палати парламенту становить чотири роки.

Борис Нємцов прокоментував пропозицію Мєдвєдєва словами: "Ми вважаємо, що це украй небезпечна, шкідлива, антиросійська ініціатива".

У створенні руху "Солідарність", крім Нємцова, беруть участь такі політики, як Гарі Каспаров, Лев Пономарьов, Максим Резник і Микита Бєлих.

Творці руху запевняють, що їм вже доводиться стикатися з деякою протидією.

"Останнім часом у нас зривають регіональні конференції. Досить жорстко була зірвана московська конференція", - заявив член оргкомітету "Солідарності", лідер молодіжного відділення партії "Яблуко" Ілля Яшин. Він пояснив, що домовленості про оренду приміщень для столичної конференції були несподівано розірвані. Проте 23 листопада конференція все одно відбудеться.

ВідеоМосковська опозиція об'єдналася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: