У Росії опублікували рейтинг найкращих підлабузників 2010 року

Цьогорічний рейтинг підлабузників очолив глава Чечні Рамзан Кадиров з висловлюванням "Мій кумир - Путін. Він і чеченець, він і росіянин. І він дав нам все на цій землі".

У традиційному конкурсі найкращих підлабузників, проведеного в кінці кожного року журналом "Комерсант Власть", за попередніми підсумками, лідирують російські регіональні керівники та чиновники.

Поки наймайстернішим підлабузником читачі видання вважають главу Чечні Рамзана Кадирова, який минулого року в аналогічному рейтингу займав лише третє місце. На другому місці в списку найкращих улесливих висловів-2010 поки розташувався губернатор Липецької області Олег Корольов. Третім за підсумками голосування став глава Росмолоді Василь Якеменко.

10 найкращих підлабузників 2010 року, за попередніми підсумками:

1. Рамзан Кадиров, глава Чечні - 12%

Вразило читачів підлабузницьке висловлювання Кадирова про російського прем’єра Володимира Путіна. На цей раз глава Чечні пішов далі і все-таки розгледів у Путіна чеченське коріння і фактично визнав його рівним Богові. "Мій кумир - Путін. Він і чеченець, він і росіянин. І він дав нам все на цій землі", - улесливо заявив Кадиров.

2. Олег Корольов, губернатор Липецької області - 11,1%

У лютому на зустрічі з журналістами "Липецької газети" глава регіону заявив: "Завдяки мудрій політиці президента Російської Федерації Дмитра Анатолійовича Мєдвєдєва і голови уряду Володимира Володимировича Путіна Росія просто приречена на успіх".

3. Василь Якеменко, глава Росмолоді - 10,97%

"Людина, яка їсть більше, ніж їй потрібно, обкрадає країну і Путіна, зокрема. Путін може все, але він не може схуднути за окремо взяту людину", - сказав Якеменко в липні на форумі "Селігер-2010".

4. Сергій Марков, заступник голови комітету Держдуми у справах громадських об'єднань і релігійних організацій - 9,16%

В інтерв'ю журналу "Власть" Марков заявив: "Путін і Мєдвєдєв - це надцінності нашої держави".

5. Анатолій Пахомов, голова адміністрації Сочі - 5,88%

"У нас є з кого брати приклад. Скажу вам, що цей приклад - наше керівництво країни, Володимир Володимирович і Дмитро Анатолійович, які дійсно сьогодні модні, тому що вони дуже грамотні, тому що вони в будь-якій темі добре розбираються і з ними не тільки цікаво говорити, їх цікаво слухати, мовчати, бо розумієш, що ти можеш десь помилитися і тоді це буде фатальна для тебе помилка ", - сказав Пахомов в інтерв'ю журналістам.

6. Берл Лазар, головний рабин Росії - 5,49%

Вітаючи Путіна з днем народження в жовтні цього року, священнослужитель зазначив: "Упевнений, що не тільки у мене - у величезної більшості жителів Росії є всі підстави просити Бога благословити Вас за все, що Ви зробили і продовжуєте робити на благо росіян ... Ви кожного дня і годину робите добро безлічі людей, рятуєте сотні і тисячі життів ... І, як свідчить традиційне єврейське благословення, живіть до 120 років! "

7. Володимир Ресін, т.в.о. мера Москви - 5,37%

У жовтні, коментуючи внесену президентом РФ на посаду мера Москви після відставки Юрія Лужкова кандидатуру Сергія Собяніна, Ресін заявив: "Дмитро Анатолійович, як то кажуть, потрапив в очко. У нього є те, чого немає у нас, правителів Москви, - колосальний досвід державної школи..."

8. Володимир Якунін, глава РЖД - 5,34%

Якунін відзначився в березні на прес-конференції в Парижі, коли заявив: "Кажуть, за ніч у Парижі можна віддати все! А провести ніч у Парижі, та ще й взяти участь у святкуванні річниці президентства - за це я не знаю, що можна віддати!"

9. Борис Моїсеєв, співак - 4,44%

"Саме Путін дав мені звання і звернув увагу на мене. Я завжди ним захоплювався. Мєдвєдєв мені теж подобається: модний, сильний, привабливий лідер, який думає про свою державу. Взагалі, зараз дуже важко вибрати одного з цього красивого тандему. Була б моя воля - двох призначив би", - в інтерв'ю "Власти" сказав Моїсеєв.

10. Леонід Ярмольник, актор - 4,23%

Відомий актор замикає десятку найкращих підлабузників, за попередніми даними. Ярмольник в одному з інтерв'ю заявив: "Те, що Путін називає мене Льонею, мені, безумовно, лестить, а в тому, що я називаю його Володимиром Володимировичем, виражається моя повага до нього".

Нагадаємо, в 2009 році перше місце читачі віддали акторові Михайлу Боярському з його оригінальною заявою, що Путін є "наріжним каменем всіх проблем на планеті". Другою стала поетеса Ірина Коннова з натхненним опусом про "Путіна". Оцінили читачі і висловлювання Рамзана Кадирова про те, що єдине, чого не вистачає прем'єру РФ, - "це бути чеченцем", всі інші хороші якості в нього вже є.

Читайте також:

Складено рейтинг найбільших підлабузників Януковича

В столиці Чечні з'явився проспект імені Путіна

Боярський вважає Путіна "особою номер один на Земній кулі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: