Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії оштрафували міжнародний фестиваль за показ фільму з айдарівцями

Стрічку "Політ кулі" знімали одним кадром під час бойових дій у Щасті 2014 року.

У Росії оштрафували міжнародний фестиваль "Артдокфест" на 100 000 руб. через прем`єру фільму "Політ кулі", у якій показано бойові дії в Щасті Луганської області. Про це повідомляє "Артдокфест".

Зазначається, що фестиваль повинен заплатити штраф за 2 покази фільму по 50 000 руб. Таке рішення ухвалила дільниця № 830 Пресненського району Москви. Там пояснили, що у кінокартини не було прокатного посвідчення.

Проте організатори фестивалю переконані, що згідно з російським законодавством іноземному фільму це посвідчення не потрібне. Також вони розповідають, що під час першого показу кінострічки автор, адміністратори та глядачі "відбивалися від агресивно налаштованих людей у ​​військовій формі, які намагалися зірвати сеанс".

Показ стрічки "Політ кулі"
МБХ Медіа

Повідомляється, що "ДНР" та "ЛНР" погрожували організаторам через те, що картина героїзує айдарівців.

За словами організаторів фестивалю, активісти "перекрили промінь проектора, провокували глядачів, розбризкали невідому рідину з сильним запахом, від якої паморочилося в голові, сльозилися очі, перехоплювало подих". Дирекція кінотеатру скаржиться, що вони завдали шкоди майну, але не понесли покарання, лише трьох нападників затримала поліція.

ВідеоНа Каннському фестивалі каратимуть за спробу зробити селфі на червоному хіднику

Директор фестивалю Тьєррі Фремо заявив, що тих, хто затримуватиметься на червоному хіднику заради такого фото, не пускатимуть на перегляд фільмів. Стосуватиметься це правило, як звичайних глядачів, так і зірок, яких на головний фестиваль Європи приїздить сотні.

На Каннському фестивалі каратимуть за спробу зробити селфі на червоному хіднику

Повідомляється, що стрічку "Політ кулі" Беати Бубенець знімали одним кадром під час бойових дій у Щасті 2014 року. У фільмі є кадри із українським "Айдаром". Монтувався фільм у Латвії. А прем`єра відбулась у грудні 2017 року у Москві.

Нагадаємо, що на Каннському фестивалі заборонили роботи селфі. Тьєррі Фремо заявив, що тих, хто затримуватиметься на червоному хіднику заради такого фото, не пускатимуть на перегляд фільмів. Стосуватиметься це правило, як звичайних глядачів, так і зірок, яких на головний фестиваль Європи приїздить сотні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції