У Росії оштрафували птахофабрику, що знищила мільйон курчат

На даний час птахофабрика утилізувала близько 700 тисяч живих курчат і близько 370 тисяч яєць, які були практично готові до вилуплення.

 Россільгоспнагляд оштрафував курську птахофабрику "Червона поляна", де раніше було знищено сотні тисяч курчат. Штраф, як повідомляється, був накладений за незаконну утилізацію біологічних відходів.

Нагадаємо, в Курській області Росії 10 грудня на птахофабриці-банкруті "Червона поляна" знищили 300 тисяч курчат бройлерів. Загиблих птахів зарили в землю поруч з територією птахофабрики.

Штраф складає 20 тисяч рублів. Як зазначають у Россільгоспнагляді, правила категорично забороняють заривати біологічні відходи. Якщо б трупи знищеної птиці залишилися в землі, то у відлигу, а тим більше влітку, вони могли б загрожувати життю і здоров'ю співробітників птахофабрики.

Співробітники Россільгоспнагляду також оштрафували виконуючого обов'язки головного ветеринарного лікаря птахофабрики Людмилу Чистякову на п'ять тисяч рублів.

Зараз всю утилізовану птицю, в тому числі і раніше закопану в землю, відвозять на завод з утилізації в Фатежском районі Курської області

Як повідомлялося, знищення курчат почалося у зв'язку з браком коштів на закупівлю кормів. Відсутність грошей на корм викликана тим, що "Червона поляна" не змогла отримати 100-мільйонний кредит у "Россельгоспбанку".

На даний час птахофабрика утилізувала близько 700 тисяч живих курчат і близько 370 тисяч яєць, які були практично готові до вилуплення. Зараз на птахофабриці залишилося 426,6 тисячі курчат-бройлерів, які гинуть через те, що їх нічим годувати. 200 тисяч курей-несучок птахофабрика поки годує.

Читайте також:

Кияни купують елітних собак і викидають їх на вулицю

Путін закликав віддавати браконьєрів на розтерзання тиграм

В Туреччині півсотні овець здійснили масове самогубство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: