Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії п’яний чоловік загинув, спускаючись з 10 поверху на простирадлах

За словами дружини загиблого, її чоловік і раніше робив спроби спуску на саморобному канаті.

У російській Твері загинув чоловік, який намагався спуститися з 10 поверху багатоквартирного будинку по саморобній мотузці з простирадел.

Про це повідомляється на сайті Слідчого управління СКР по регіону.

Зазначається, що 1 січня чоловік, перебуваючи в своїй квартирі, зв'язав канат з постільної білизни і рушників і спробував "з'їхати" по стіні будинку на вулицю. Під час спуску він зірвався і через деякий час помер від отриманих травм.

За інформацією видання Tverigrad, загиблий - 37-річний безробітний, який кілька тижнів був в запої. Повідомляється, що дружина замкнула його будинку, щоб перекрити доступ до алкогольних напоїв.

За словами дружини загиблого, її чоловік і раніше робив спроби спуску на саморобному канаті.

Нагадаємо, у Запоріжжі мешканець квартири на восьмому поверсі, ймовірно, вирішив вкоротити собі віку. Під тим вікном опинилися батько з сином, якому і двох років не було - вони збиралися у гості й саме вийшли з під'їзду. Реаніматологи зробили для хлопчика все, що змогли, проте травми виявились несумісними з життям. 

ВідеоУ Запоріжжі чоловік вистрибнув із вікна і впав на дитину

У Запоріжжі мешканець квартири на восьмому поверсі, ймовірно, вирішив вкоротити собі віку. Під тим вікном опинилися батько з сином, якому і двох років не було. Вони збиралися у гості і саме вийшли з під’їзду. Реаніматологи зробили для хлопчика все, що змогли, проте травми виявились несумісними з життям.

У Запоріжжі чоловік вистрибнув із вікна і впав на дитину

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції