У Росії пенсіонер спалив себе перед будівлею мерії

В Іркутській області чоловік перед адміністрацією міста Шелехова облив себе з каністри горючою рідиною і підпалив її.

В Іркутській області пенсіонер спалив себе перед адміністрацією міста Шелехова. Трагедія сталася в ніч на 8 серпня, але, судячи з того, що від міської влади і правоохоронних органів кілька днів не надходило ніяких відомостей, інформацію про неї намагалися приховати, роблять висновок ЗМІ.

Загинув 63-річний Володимир Кривошеїн. При цьому, незважаючи на камери відеоспостереження, які зафіксували пригоду, тривогу не підняв ніхто з охоронців.

Чоловік облив себе з каністри горючою рідиною і підпалив її. За іншою версією, він облив себе з пляшки, прив'язаної до тіла. Перед самогубством чоловік прив'язав себе до дерева. Через деякий час на місце прибула швидка допомога, але лікарям залишилося лише зафіксувати факт смерті.

Причина самоспалення чоловіка поки невідома. Для його впізнання була залучена місцева телекомпанія, встановити особу загиблого вдалося завдяки оперативній роботі журналістів. Родичі впізнавали пенсіонера по речам, які залишилися.

Місцеві жителі відзначають, що сліди події прибрали дуже оперативно. Співробітники міліції до пізньої ночі шукали свідків.

За словами співробітника управління СКП Росії по Іркутській області Володимира Саловарова, зараз проводиться дослідча перевірка. Вже проведена бесіда з родичами загиблого, вони говорять, що ніяких передумов до цього вчинку не було. Слідчі зараз з'ясовують, чи приходив чоловік з якимись скаргами на адміністрацію.

За відомостями з неофіційних джерел, Володимир Кривошеїн написав передсмертний лист: оригінал віддав владі, а копію залишив удома.

Хоча спроби вчинити публічне самоспалення в Росії украй рідкісні, вони періодично фіксуються. Так, у червні житель Архангельської області спеціально приїхав до Москви і спробував спалити себе на Червоній площі. Таким чином чоловік висловлював незгоду з тим, що автоінспектор відібрав у нього водійські права за пияцтво за кермом.

Біля мавзолею Леніна на Червоній площі 39-річний громадянин, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, облив себе рідиною для розпалювання вогнищ та підпалив. Нещасного, проте, врятували співробітники міліції. Обгорілий чоловік був доставлений в лікарню, де йому надали медичну допомогу.

До цього на Червоній площі намагався спалити себе москвич. Інцидент стався в жовтні 2009: перебуваючи в нетверезому стані, чоловік також спробував здійснити самоспалення біля стін Кремля, але його врятували і доставили в лікарню. Ніяких вимог, у тому числі політичних, що чоловік не висував.

Читайте також:

На Луганщині чоловік облив дружину бензином та підпалив

Чоловік спалив свого начальника за те, що той не дав йому відгул

Хлопець і дівчина живцем спалили бабусю

Киянин спалив себе на могилі матері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: