У Росії перевіряють готовність ядерних сил до масштабної війни - розвідка

19-22 вересня проводиться командно-штабне тренування Ракетних військ РФ.

Головне управління розвідки Міноборони України зафіксувало активізацію заходів оперативної та бойової підготовки Стратегічних ядерних сил Росії.

Про це йдеться у повідомленні розвідки у Facebook.

"Зафіксовано активізацію заходів оперативної та бойової підготовки Стратегічних ядерних сил Росії. 19-22 вересня проводиться командно-штабне тренування 33 ракетної армії (Омськ) Ракетних військ стратегічного призначення ЗС РФ", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мета тренування – перевірка готовності чергових сил Ракетних військ стратегічного призначення до виконання завдань в умовах широкомасштабної війни із застосуванням ядерної зброї та спроможності нових зразків озброєння та засобів до виконання завдань за призначенням.

На 4-11 жовтня  заплановане стратегічне командно-штабне навчання Стратегічних ядерних сил РФ із залученням наземного, повітряного та морського компонентів ядерної тріади.

Нагадаємо, у серпні Росія проводила військові навчання із відбиття нападу умовного терористичного формування на військові об'єкти у Придністров'ї. Зазначається, що у навчаннях взяли участь близько 50 військових. Також було задіяно понад 10 одиниць озброєння та військової техніки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: