У Росії під час мітингів силовики тягнули до автозаків і дітей, і людей з інвалідністю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На мітингах за вільні вибори затримали щонайменше 325 людей.

Мітинги в Росії проти свавілля влади щодо недопущення опозиції до виборів до Московської міської думи вчергове завершилися масовими затриманнями людей. Спецпризначенці кидали до автозаків людей, які навіть нічого не робили, підлітків, людей з інвалідністю. Чимало затримань були необґрунтованими та з порушеннями.

Загалом, було затримано щонайменше 325 осіб. Із них у Москві – 229, у Санкт-Петербурзі - 81, у Ростові-на-Дону - 13, у Брянську - 2. Такі дані наводить "ОВД-Инфо".

У Москві під час мітингу силовики затримали більше десятка підлітків. Більшість із них уже відпустили, зазначив уповноважений з прав дитини у Москві Євген Бунімович.

"Бачив багато жорстких затримань, зокрема неповнолітніх і журналістів. Журналістів хотіли звільнити, але вони відмовилися піти, доки всіх не відпустять. Було багато невмотивованих затримань", - повідомив член Ради при президентові РФ з прав людини Андрій Бабушкін, пише "Інтерфакс".

Телеканал "Дождь" оприлюднив відео, як двоє силовиків тягнуть попід руки хлопця з інвалідністю. На заклики людей відпустити кульгавого хлопця спецпризначенці не відреагували.

Водночас департамент охорони здоров'я Москви нарахував чотири виклики медиків для надання допомоги учасникам мітингу.

"Усі звернення пов'язані із загостренням хронічних захворювань, медичну допомогу було надано на місці. Звернень з приводу травм зафіксовано не було", - уточнили в департаменті.

Волонтерський проєкт "Білий лічильник" повідомив у Twitter, що на дозволеному владою мітингу на проспекті Сахарова в Москві взяли участь від 50 до 60 тис. осіб – це наймасовіший мітинг за останні вісім років у столиці Росії.

ВідеоМасовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

Тисячі небайдужих виходять на вулиці в інших містах країни. Мітинг відбувся під гаслом "Повернемо право на вибори" і був присвячений місцевому волевиявленню в столиці Росії та затриманим на минулому мітингу. Силовики у масках продовжують полювати на учасників протестів.    

Масовий протест у Росії: майже 50 тисяч людей зібралися мітингувати лише в Москві

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції