У Росії пішли шляхами Гіммлера і добуватимуть золото з диму

Влада Росії пішли слідами Гіммлера: країна закуповує установку для виробництва золота з диму за 3,7 млн рублів.

У Росії створюється установка для виробництва золота з диму, на що держава готова витратити 3,7 млн рублів (приблизно 0,7 млн гривень) з бюджету. Таку сенсацію підніс офіційний сайт держзакупівель.

Ще півмільйона рублів (0,1 млн грн) піде на "підготовку документації".

Згідно з умовами тендеру, установка з вилучення золота з димових газів повинна бути готова до 1 грудня 2010 року. Замовником виступає Амурський науковий центр Далекосхідного відділення РАН.

Виконавцем замовлення, згідно з документами, є Громадська організація "Єкатеринбурзька Спілка наукових та інженерних організацій ", яка виграла тендер.

В Амурському науковому центрі заявили, що вже дуже давно ведуться роботи щодо витяганню золота з різноманітних золотоносних джерел, і в центрі є кваліфіковані фахівці в цій галузі.

Російські ЗМІ іронічно прогнозують, що вже наступного року, якщо установка надійде в масове виробництво, росіяни зможуть робити золото з диму прямо у себе на балконі, і тоді їм будуть не страшні жодні кризи.

Нагадаємо, один з найближчих соратників Гітлера Генріх Гіммлер у 30-і роки керував абсурдним проектом по перетворенню піску в золото. Для цих цілей він створив секретну лабораторію на території сумно відомого концтабору в Дахау для алхіміка, який запевняв, що може це зробити.

Читайте також:

Соратник Гітлера таємно проводив у концтаборі Дахау алхімічні досліди

У Росії з'ясували, що золото Центробанку іржавіє, якщо зарити його під дубом

Створено золоту модель Bugatti Veyron вартістю 3 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: