У Росії після аналізу "чорних скриньок" назвали найвірогіднішу причину катастрофи Ан-148

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обігрів всіх трьох приймачів повного тиску перебував у вимкненому стані.

У Росії комісія Міждержавного авіаційного комітету розповіла про перші результати розшифровки "чорних скриньок" Ан-148, який розбився у неділю 11 лютого в Підмосков’ї.

Про це із посиланням на прес-службу МАК повідомляє РБК

Зазначається, що обігрів всіх трьох приймачів повного тиску (пристрої, які займаються збором даних про атмосферний тиск) перебував у вимкненому стані.

Таким чином, «попередній аналіз зареєстрованої інформації, а також аналіз аналогічних випадків, що мали місце в минулому, дозволяють припускати, що фактором розвитку особливої ​​ситуації в польоті могли стати неправильні дані про швидкість польоту на індикаторах пілотів, що, своєю чергою, мабуть, було пов'язане з обмерзанням приймачів повного тиску за вимкненого стану систем їхнього обігріву», - розповіли в МАК.

Нагадаємо, 11 лютого стало відомо, що недалеко від Москви розбився літак Ан-148. 71 людина, що перебувала на борту, загинула

ВідеоРосійські рятувальники припинили пошукову операцію на місці падіння літака Ан-148

Під Москвою загинули всі пасажири та члени екіпажу, які були на борту літака Ан-148 - усього 71 людина. На місці катастрофи лишилися слідчі, які намагаються з’ясувати причину трагедії.

Російські рятувальники припинили пошукову операцію на місці падіння літака Ан-148

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції