У Росії побачили, що Янукович дотримується політики Ющенка щодо НАТО

Аналіз українського партнерського плану щодо співпраці з НАТО показує, що весь обсяг співробітництва, який був при Ющенку, зберігся за Януковича.

Обсяг співпраці України і НАТО після приходу до влади Віктора Януковича залишився тим самим, вважає постпред РФ при НАТО Дмитро Рогозін.

"Аналіз українського партнерського плану щодо співпраці з НАТО показує, що план не змінився, тобто, весь обсяг співробітництва, який був при (Віктора) Ющенку, він зберігся за Януковича ... Я інформував політичне керівництво Росії про це", - заявив Рогозін в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

За словами Рогозіна, в альянсі "ніхто не збирається відмовлятися від планів інтеграції України в НАТО, але Україна і її громадська думка не готова вступити в НАТО".

При цьому, на думку дипломата, НАТО "більше не буде розширюватися формально, але вони (члени альянсу) будуть діяти на опрацювання лояльних режимів, які могли б орієнтуватися на рішення, прийняті в Брюсселі, без формального членства".

Нагадаємо, у 2008 році Україна подала заявку на приєднання до Плану дій з членства в НАТО, однак глави МЗС країн альянсу цю заявку не задовольнили. Міністри схвалили в грудні 2009 року новий формат відносин з Україною в рамках річної національної програми партнерства.

Президент Віктор Янукович неодноразово зазначав, що Україна буде позаблоковою державою. У той же час, президент стверджував, що Україна продовжить співпрацю з НАТО в нинішніх рамках.

Читайте також:

Рогозін: Грузія не вступить у НАТО без визнання Абхазії і Південної Осетії

Бійка між противниками НАТО і міліцією в Одесі

Янукович запевнив Клінтон, що Україна і надалі співпрацюватиме з НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: