У Росії почалася операція з підняття затонулого теплохода "Булгарія"

На Куйбишевському водосховищі почалася операція з підйому теплохода "Булгарія". Два спецкрана, за допомогою яких буде піднято судно, прибули на місце аварії корабля.

У Росії почалася операція з підняття, затонулого на Волзі теплохода "Булгарія". До місця аварії на Куйбишевському водосховищі прибули два плавучих крана.

Кран з Волгограда дістався до місця підйому судна на добу раніше запланованого терміну - о 03:45 мск (02:34 за Києвом). Відразу після прибуття крана фахівці приступили до його встановлення та підготовки до закладання строп.

Вранці у суботу, 16 липня, до затонулого корабля прибув і другий плавучий кран, задіяний в операції з підйому "Булгарії". Кран "КПЛ-351" прибув до Татарстану з підмосковного міста Дубни. Вантажопідйомність кожного з двох кранів - 350 тонн. Це одні з найбільших річкових вантажопідіймальних засобів у Росії.

НА ДНІ ВОЛГИ ЗНАЙДЕНІ ФОТО, ЗРОБЛЕНІ ЗА КІЛЬКА ГОДИН ДО ЗАГИБЕЛІ "БУЛГАРІЇ"

Корпус судна вже загерметизували, доставили понтони і насоси для відкачування води, а також інше спеціальне обладнання. Теплохід спочатку вирівняють, оскільки він лежить на боці. Потім почнуть відкачувати воду, а після підйому транспортують в плавучий док.

Всього в операції з підйому теплохода братимуть участь 20 плавзасобів та 72 людини, включаючи 23-х водолазів.

Водночас, рятувальники не припиняють пошуку пасажирів і членів екіпажу "Булгарії" в акваторії Куйбишевського водосховища, на береговій лінії і на островах. Район пошуку розширено до 200 кілометрів, його патрулюють суда, а також надана Татарстаном авіаційна техніка.

Круїзний теплохід "Булгарія", на борту якого перебували 208 людей, затонув 10 липня в Куйбишевському водосховищі на Волзі. 79 людям вдалося врятуватися, більшість з них підібрало судно "Арабелла". Вже знайдені і впізнані тіла 114 загиблих - 20 чоловіків, 66 жінок, 28 дітей, 15 пасажирів теплохода вважаються зниклими безвісти - 6 чоловіків, 4 жінок, 5 дітей, їх пошуки тривають.

За попередніми даними, причиною аварії корабля став незадовільний технічний стан теплохода.

Читайте також:

Підйом "Булгарії" з дна розпочнеться в понеділок

Капітанам кораблів, які пройшли повз аварійну "Булгарію", загрожує в'язниця

Технічні приміщення "Булгарії" були перероблені під каюти

Путін назвав причинами катастрофи "Булгарії" безвідповідальність та жадібність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: