У Росії почалася президентська лихоманка

Вже близько 20 осіб заявили про бажання балотуватися на посаду президента РФ.

"До нас надійшло близько 20 заяв про намір взяти участь в майбутніх президентських выборах", - сказав у суботу голова Центрвиборчкому Росії Володимир Чуров журналістам. При цьому, за словами Чурова, не всі заяви виконано у відповідній закону формі, грамотно оформлено тільки 12 із них.

У числі можливих претендентів на президентську посаду Чуров назвав екс-прем'єра Михайла Касьянова, лідера Об'єднаного громадянського фронту Гарі Каспарова, голову Демократичної партії Росії Андрія Богданова. Серед претендентів - також менш відомі люди, зокрема такі, що мешкають за кордоном і навіть один громадянин без певного місця проживання.

Згідно з законом, для самовисунення на президентських виборах необхідно зібрати ініціативну групу в складі не менше 500 осіб, яка підтримає це рішення. Водночас, за словами Чурова, деякі громадяни надсилають до Центрвиборчкому заяви приблизно такого змісту: "Прошу зареєструвати мене кандидатом в президенти РФ".

"Ймовірно, далеко не всі претенденти уважно ознайомилися з законодавством перед тим, як ухвалити рішення про висунення своєї кандидатури", - зауважив Чуров.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: