У Росії почали продавати "Ежемедведники" і "Путемедвители"

В магазинах Єкатеринбурга надійшли до продажу незвичайні щоденники з зображеннями російського президента та прем'єра. "Ежемедведники" і "Путемедвители" також містять фрази на "падонкоффському" інтернет-сленгу.

Путемедвитель
ura.ru
"Путемедвитель" має на обкладинці фото Мєдвєдєва та назву його програмної статті "Росія, вперед!"
У Єкатеринбурзі в міських супермаркетах продаються "Ежемедведники" і "Путемедвители".

Жартівливі щоденники і планінги з портретами президента Росії Дмитра Мєдвєдєва і прем'єра Володимира Путіна.

В оформленні щоденників використаний картон з кольорами російського прапора (у випадках, коли особою товару є Дмитро Мєдвєдєв) і коричневий шкірозамінник (коли мова йде про Володимира Путіна).

Фото прем'єра супроводжується жартівливими фразами на "падонскоффському" сленгу, поруч із президентом красується заголовок його програмної статті "Росія, вперед!" Або зовсім знущальне "Модернізуй кожен день!".

Виробник - митіщинське ТОВ "ТК Сантіс" - передбачає, що ідеологія модернізації проіснує до кінця 2013 року (саме на такий термін розраховані щоденники). Всередині щоденника звичайний набір даних про різні системи ваг і довжини, телефонний довідник московських театрів і календар пам'ятних дат. Дні народження Володимира Путіна і Дмитра Мєдвєдєва в них не виділені.

"Ежемедведник" оцінений торговельними мережами в 337 рублів (близько 89 грн), "Путемедвитель" - в 268 рублів 50 копійок (близько 71 грн).

Читайте також:

Мєдвєдєв підтвердив, що вони з Путіним "однієї крові"

Путін висловив співчуття покійній дружині режисера Мотиля

В Омську в день приїзду Мєдвєдєва прибрали афішу "Чекаємо на тебе, веселий гном"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: